Webdesign, e-shopy, SEO, PPC, online full service
 • +421 948 118 919
 • info@webgaleria.sk

  Technický dozor & konzultácie

  Profesionálny dozor nad vaším projektom

  Vieme, že váš čas je cenný. Vieme, že vybrať si toho správneho človeka alebo firmu, ktorej zveríte meno svojej spoločnosti, je náročné. Práve preto sme tu my. Ak ste si dali vyrobiť svoju stránku u freelancera alebo v menšej firme, radi za vás vybavíme celú agendu technického dozoru. To znamená, že vás nikto neoklame nesprávne fungujúcou stránkou a falošnými argumentmi. Komunikáciu s človekom zabezpečíme my a postaráme sa o to, aby vaša stránka bola presne taká, za akú platíte, resp. akú ste očakávali.

  S nami ste bez rizika

  Už vám nehrozí žiadne riziko toho, že človeku zaplatíte enormné peniaze a dostanete web, ktorého úroveň je niekde spred 10 rokov. Vďaka nášmu prehľadu presne vieme, čo teraz fičí, a čo nie.

  Sledujeme najnovšie trendy

  Nezáleží na tom, či ste si dali vyrobiť veľký e-shop alebo prezentačnú stránku. Vďaka tomu, že nám zveríte technický dozor, bude v súlade s najnovšími trendmi a vizuálne bude atraktívna a zákaznícky prívetivá.

  Funkcionality, ktoré budú fungovať:

  Veľká konkurencia medzi ľuďmi, ktorí sa zaoberajú webmi, dáva veľké šance podvodníkom. Nenechajte sa oklamať a zadovážte si profesionálov, ktorí dohliadnu na to, že váš web bude vyzerať ako z budúcnosti!

  Šetríme váš čas a peniaze (a nervy)

  Zmanažujeme celý proces tvorby webu

  Chcete niečo iné?

  Internety všetkých krajín, spojme sa!

  Neskrývame know how, Zdieľame tipy a triky a ak treba poradíme s biznisom. Oplatí sa zostať s nami v kontakte.

  Kontakt