Webdesign, e-shopy, SEO, PPC, online full service
 • +421 948 118 919
 • info@webgaleria.sk

  Copywriting & fotenie

  Obsah je pán. Môžete mať jedinečný nápad, profesionálne navrhnutý web, ale ak na ňom nemáte tie správne predajné texty, strácate zákazníkov. Len komplexné spojenie grafického návrhu, efektívnej vnútornej štruktúry a zodpovedajúcich textov dokáže vytvoriť originálny web, ktorý pritiahne návštevníkov a motivuje ich k akcii – nákupu.

  Prečo by ste mali chcieť profesionálny copywriting?

  Na web nestačí napísať obyčajný text s pocitom „len aby tam niečo bolo“. S takýmto prístupom sa na vašej stránke neudeje nič. Dobrý web spoznáte hneď na vstupnej stránke. Od prvej sekundy musí váš web s návštevníkom komunikovať jasným a jedinečným jazykom. Dnes nikto nemá čas na dlhé texty. Úspešné webové stránky pracujú so svojím obsahom veľmi premyslene. Využívajú priestor a čas svojich návštevníkov čo najefektívnejšie a najmä ich nenudia.

  Ako u nás vznikajú texty

  Aký je štandardný postup pri vytváraní textov na váš web? Budeme potrebovať čo najviac informácií o vašej spoločnosti, aby sme dokázali určiť charakter a „tvár“ textov určených pre vašich budúcich zákazníkov. Vždy rešpektujeme vašu predstavu a požiadavky. Dávame si pozor na tón komunikácie a snažíme sa čo najviac priblížiť vašej firemnej kultúre. Texty pripravujeme v súlade so SEO a kľúčovými slovami, aby sme vášmu webu uľahčili cestu nahor vo vyhľadávačoch.

  Overení copywriteri

  Zbavíme vás starostí s hľadaním toho správneho copywritera. Spolupracujeme len s overenými copywritermi, takže vás odbremeníme od nepríjemných prekvapení. Žiadne nekvalitné, amatérske copytexty. Vyberáme len tých najlepších.

  Dodáme vám kvalitné, pútavé a nápadité texty, ktoré posilnia komunikáciu vašej značky

  Fotenie

  Nemáte fotografie vašej predajne, výrobkov a zamestnancov? Žiaden problém. Dohodneme si termín fotenia a profesionálny fotograf príde k Vám aj s potrebnou technikou. Odfotí všetko, čo na web, alebo eshop budeme potrebovať. Fotografie upraví a zretušuje.

  Píšeme texty, ktoré predávajú

  Nápaditý copywriting pre váš web

  Chcete niečo iné?

  Internety všetkých krajín, spojme sa!

  Neskrývame know how, Zdieľame tipy a triky a ak treba poradíme s biznisom. Oplatí sa zostať s nami v kontakte.

  Kontakt