Webdesign, e-shopy, SEO, PPC, online full service
 • +421 948 118 919
 • info@webgaleria.sk

  Čo všetko robíme

  Weby a Eshopy

  Weby a e-shopy, ktoré vytvárame musia byť nielen pekné, ale hlavne užitočné. Aby sme splnili ciele, ktoré majú dosiahnuť, miesto pocitu „toto je pekné“, vychádzame pri návrhu z analýz a praxe na desiatkach odpracovaných projektov.

  Viac

  Copywriting & fotenie

  Nemáte na web dobré fotografie a neviete napísať chytľavé texty? Žiaden problém! Texty nám napíšu naši overení copywriteri a príde k Vám náš profesionálny fotograf s kompletnou fotografickou výbavou, a nafotí všetko, čo treba.

  Viac

  SEO optimalizácia

  SEO nie je iba o tom dostať vás na prvé miesta vo vyhľadávači Google. Budujeme prirodzenú návštevnosť vášho webu a zameriavame sa na úpravu a rast konverzií. Pretože to je to, čo mení návštevníkov na zákazníkov.

  Viac

  Tech. dozor & konzultácie

  Budeme agentúra na Vašej strane. Kompletne dohliadneme na Váš webový alebo eshopový projekt. Navrhneme najlepšie riešenia a budeme dozerať aby Vás výrobca neopil rožkom. Nech Vám už web vyrába ktokoľvek, s nami sa v projekte nestratíte.

  Viac

  PPC reklama

  Strieľate s reklamou naslepo? Cielená reklama na internete prináša istý zisk. Dôležité je osloviť toho zákazníka, ktorý hľadá produkt aký ponúkate vy. Dokážeme to a investované prostriedky sa vám niekoľkonásobne vrátia.

  Viac

  Full service

  Máte nápad za milión, ale nič iné? Výborne, úplne to stačí. O ostatné sa postaráme my. Vytvoríme web, naplníme ho zaujímavým obsahom, nafotíme čo treba a zaistíme, aby ho ľudia našli a kúpili si čo ponúkate. Vy nemusíte robiť nič.

  Viac

  Internety všetkých krajín, spojme sa!

  Neskrývame know how, Zdieľame tipy a triky a ak treba poradíme s biznisom. Oplatí sa zostať s nami v kontakte.

  Kontakt